Studenti

Studenti vysokých škol jsou důležitou součástí našich týmů.

Pracují na projektech, které vyžadují nová řešení a uvědomujeme si, že talentovaní studenti jsou vynikajícím zdrojem inspirace a originálních nápadů. Částečný úvazek při studiu u nás je oboustranně výhodný: pro nás znamená novou perspektivu, pro studenta zase cennou praxi v oboru, která často může ovlivnit celé jeho / její další kariérní směřování. Aktuálně u nás působí více než 45 studentů v Bratislavě, Ostravě, Prievidzi a v Praze.

Praxe nade vše

Výhodou je, že si studenti mohou vyzkoušet své schopnosti v praxi. Praktické zkušenosti mohou zase často zužitkovat během studia.

Pro Softec představují studenti čerstvou a flexibilní doplňkovou kapacitu. Naše spolupráce s mladými lidmi také vnímáme jako hledání talentů – z částečného úvazku často vznikne stabilní spolupráce.

Kde nás můžete potkat

Pravidelně se účastníme prezentačních aktivit organizovaných akreditovanými studentskými organizacemi Nexteria a IAESTE na Slovensku a v Česku:

  • Dny příležitostí na FEI STU v Bratislavě,
  • Dny příležitostí na Žilinské univerzitě,
  • iKariéra na ČVUT v Praze a VUT v Brně.
  • příležitostně organizujeme informativní přednášky a prezentace na vysokých školách, více informací naleznete v sekci Novinky
  • studenti jsou vítanými na naší každoroční konferenci Softecon

 


Zaujala Vás naše společnost nebo nabídka?

Pošlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odeslat CV