Pojišťovny

Inovativní zpracování dat v reálném čase s využitím moderních technologií, tvorba portálových řešení a transformace core pojistných systémů. Vše s důrazem na efektivitu a rychlost pro maximální spokojenost klientů.

Oblasti působení

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?

Nátlak regulací, změny v obchodních sítích či noví hráči na trhu. Využijte tyto hrozby ve prospěch rozvoje vašeho byznysu. Pomůžeme vám dynamicky se adaptovat na rychle měnící se podmínky trhu.

  • Multi-speed zpracování transakčních dat

    Inovativní zpracování dat v reálném čase s využitím streamingových a microbatch technologií s vlastní platformou pro přehlednou definici a orchestraci datových toků. Vše včetně návrhu a tvorby datových architektur (cloud/on-premise/hybrid) spolu s procesními principy zpracování dat pro následný reporting.

  • Portálová řešení pojišťoven pro B2B/B2C

    Tvorba a implementace moderních UI/UX omnichannel řešení pro podporu prodeje a obsluhy klienta v rámci komplexní customer journey. Se silným zaměřením na efektivnost navrhovaných a realizovaných procesů včetně CX a STP zaručíme rychlejší zpracování klientských transakcí bez nutnosti manuálního zásahu.

  • Transformace a generační výměny core systémů

    Modernizace core systému technologickou transformací do state-of-the-art technologií včetně transformace celé aplikační logiky do moderní 3vrstvé architektury. Spolu se strategickým poradenstvím v oblasti transformace core systémů pojišťovny a návrhu realizace vám poradíme také při konsolidaci více core systémů do jedné cílové architektury.

Kontaktní osoby

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ? KONTAKTUJTE NÁS.

Nevidíš svoji vysněnou pozici?

A přece bys chtěl/a být součástí SOFTEC týmu? Pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem a popisem pracovní pozice. Budeme tě informovat o dalším postupu!