Novinky02 Nov 2023

SOFTEC získal další posilu. Novým ředitelem marketingu se stává Marek Gešo

Významná konzultačně-softwarová společnost SOFTEC dnes oznamuje příchod nového marketingového ředitele. Stal se jím Marek Gešo (48), který do firmy přichází z Accenture, kde naposledy působil jako ředitel marketingu a komunikace pro sedm zemí střední a východní Evropy a člen evropského vedení marketingu a komunikace. V SOFTECU bude jeho hlavním úkolem posílení značky firmy jako preferovaného poskytovatele technologických služeb a řešení pro přední firmy a vládní organizace v regionu a jako atraktivního zaměstnavatele pro technologické nadšence.

Gešo si přináší více než 20-tileté zkušenosti z integrované marketingové komunikace v odvětví konzultačních a IT služeb. Své zkušenosti získal ve společnosti Accenture, jedné z nejhodnotnějších značek na světě v oblasti IT služeb, kde se podílel i na uvedení značky na slovenský trh. Do firmy nastoupil v roce 1998 ještě jako student a od roku 2000 zastával různé pozice v segmentech B2B, korporátní komunikace a B2C employer brandingu a náborového marketingu.

„SOFTEC považuji za přední IT firmu se slovenskými kořeny a silným etickým kodexem, která klientům z nejrůznějších odvětví přináší přes 30 let skutečnou hodnotu prostřednictvím technologických služeb a řešení. Zároveň je atraktivním zaměstnavatelem pro více než 400 odborníků. Věřím, že se nám podaří posílit další růst nejen na českém a slovenském trhu, ale i v dalších evropských zemích, zejména v Rakousku, Beneluxu, Balkáně nebo severní Evropě,“ říká Gešo.     

Je absolventem Národohospodářské fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě. Ve volném čase se věnuje hře na bicí (koncertní hráč Paľo Drapák Bandu). Mezi jeho koníčky patří také sport.

Peter Morávek, výkonný ředitel SOFTEC, jeho nástup komentuje slovy: „Jsem rád, že jsme získali další významnou posilu potvrzující, že jsme atraktivním zaměstnavatelem i pro experty s mezinárodními zkušenostmi. Věřím, že nám Marek pomůže růst v oblasti digitálních transformací klientů i dále budovat a rozvíjet samotnou značku SOFTEC.“

Řešení a služby společnosti dnes využívají klienti v šestnácti zemích střední a východní Evropy. K těm nejvýznamnějším patří skupiny VIG, Erste, Raiffeisen, Generali, KBC, Deutsche Telekom, O2 nebo Orange.

Novinky

Další články

Zobrazit více

Novinky5. September 2023

Softec posiluje na dvou frontách. Ředitelem Softec CZ se stává Alexander Paál, telekomunikace bude řídit Šimon Skrak.

Významná konzultačně-softwarová skupina Softec dnes oznámila důležité personální posílení v top managementu. Nově v něm budou působit – Alexander Paál a Šimon Skrak. Paál povede českou pobočku v Praze, Skrak naopak zastřeší rozvoj segmentu telekomunikací v obou zemích. Oba přinášejí do firmy bohaté zkušenosti z oblasti technology, consultingu a digitální transformace.

Novinky31. July 2023

Lidé se bojí ztráty soukromí. Chtějí hotovost, přestože přichází digitální euro

Probíhající diskuse o podobě digitálního eura brzy dostanou reálnou podobu. Na podzim by měla být v evropských institucích totiž projednána nová legislativa, která určí způsob jeho zavádění.

Novinky5. July 2023

SOFTEC pomohl digitalizovat největšího telekomunikačního operátora na Slovensku. Dodal a provozuje řešení pro ověření identity zákazníků a plně digitální prodej.

Technologická společnost SOFTEC dodala a provozuje pro Slovak Telekom, 100% dceřinou společnost Deutsche Telekom, řešení NFINITY (www.nfinity.digital) – Contracting Platform. Jde o nejnovější řešení společnosti SOFTEC pro plně digitální ověření zákazníka a digitální podepisování smluvních dokumentů pomocí tvářové biometrie s vytěžením dat z dokladů pomocí technologie OCR. NFINITY je ověřené řešení s unikátními referencemi v bankovním, telekomunikačním a pojišťovacím průmyslu. Umístění řešení v cloudu umožňuje akcelerovanou implementaci a aktivaci při garantované vysoké dostupnosti a kvality služby.

11. May 2023

Softecon 2023

Nosným tématem letošního ročníku byla Demokratizace dat a ztráta kontroly. Data jsou zdrojem informací, díky kterým umí byznys posouvat své hranice. Ten dnes vyžaduje rychlou a flexibilní reakci na změny a tuto schopnost musíme mít i při práci s daty. Zdá se tedy přirozené nastoupit na stejnou cestu jako v případě IT aplikací a posunout data blíže k byznysu a decentralizovat je. Tím se však vracíme k již známým otázkám… neznamená decentralizace ztrátu kontroly?