Novinky18 Oct 2022

SOFTEC je (opět) mezi finalisty ankety Nejlepší zaměstnavatel

Naši lidé jsou klíčovým prvkem naší činnosti. Proto se i letos ucházíme o titul Nejatraktivnější zaměstnavatel, který vyhlašuje pracovní portál Profesia.

TOP 5 důvodů*, proč u nás lidé chtějí pracovat:
? Kolektiv a lidé - 22 %
? Příjemné pracovní prostředí - 15 %
? Příležitost k profesnímu růstu - 12 %
? Dobrá pověst společnosti - 11 %
? Jistota zaměstnání, dlouhodobá tradice společnosti - 9%

TOP benefity*:
Pružná pracovní doba - 23 %
Práce z domova - 20 %
Dovolená navíc - 19 %
Sabatikal pro klíčové zaměstnance - 8 %
Odborná školení a účast na konferencích - 7 %

*Toto jsou výsledky hlasování z roku 2021.

Hlasovat můžete každý den až do 31. prosince 2022 na adrese: https://www.najzamestnavatel.sk/spolocnost/softec/

Novinky

Další články

Zobrazit více

Novinky2. November 2023

SOFTEC získal další posilu. Novým ředitelem marketingu se stává Marek Gešo

Významná konzultačně-softwarová společnost SOFTEC dnes oznamuje příchod nového marketingového ředitele. Stal se jím Marek Gešo (48), který do firmy přichází z Accenture, kde naposledy působil jako ředitel marketingu a komunikace pro sedm zemí střední a východní Evropy a člen evropského vedení marketingu a komunikace. V SOFTECU bude jeho hlavním úkolem posílení značky firmy jako preferovaného poskytovatele technologických služeb a řešení pro přední firmy a vládní organizace v regionu a jako atraktivního zaměstnavatele pro technologické nadšence.

Novinky5. September 2023

Softec posiluje na dvou frontách. Ředitelem Softec CZ se stává Alexander Paál, telekomunikace bude řídit Šimon Skrak.

Významná konzultačně-softwarová skupina Softec dnes oznámila důležité personální posílení v top managementu. Nově v něm budou působit – Alexander Paál a Šimon Skrak. Paál povede českou pobočku v Praze, Skrak naopak zastřeší rozvoj segmentu telekomunikací v obou zemích. Oba přinášejí do firmy bohaté zkušenosti z oblasti technology, consultingu a digitální transformace.

Novinky31. July 2023

Lidé se bojí ztráty soukromí. Chtějí hotovost, přestože přichází digitální euro

Probíhající diskuse o podobě digitálního eura brzy dostanou reálnou podobu. Na podzim by měla být v evropských institucích totiž projednána nová legislativa, která určí způsob jeho zavádění.

Novinky5. July 2023

SOFTEC pomohl digitalizovat největšího telekomunikačního operátora na Slovensku. Dodal a provozuje řešení pro ověření identity zákazníků a plně digitální prodej.

Technologická společnost SOFTEC dodala a provozuje pro Slovak Telekom, 100% dceřinou společnost Deutsche Telekom, řešení NFINITY (www.nfinity.digital) – Contracting Platform. Jde o nejnovější řešení společnosti SOFTEC pro plně digitální ověření zákazníka a digitální podepisování smluvních dokumentů pomocí tvářové biometrie s vytěžením dat z dokladů pomocí technologie OCR. NFINITY je ověřené řešení s unikátními referencemi v bankovním, telekomunikačním a pojišťovacím průmyslu. Umístění řešení v cloudu umožňuje akcelerovanou implementaci a aktivaci při garantované vysoké dostupnosti a kvality služby.