Ocenění25 Jan 2023

Nejlepší zaměstnavatel 2022

Dobrá pověst společnosti, zdravý kolektiv a spokojení lidé nám přinesli několik ocenění pro nejatraktivnějšího zaměstnavatele v oblasti IT.

SOFTEC se opět umístil mezi TOP10 nejatraktivnějšími zaměstnavateli v kategorii IT a telekomunikace. Stejně jako v roce 2021 jsme se v anketě Nejatraktivnější zaměstnavatel vyhlašované pracovním portálem Profesia umístili mezi 10 nejatraktivnějšími zaměstnavateli v kategorii IT a telekomunikace.

Klíčem k našemu úspěchu a pokroku jsou naši zaměstnanci. Proto si velmi vážíme podpory našich zaměstnanců. Ocenění je pro nás závazkem a zároveň motivací neustále zlepšovat pracovní prostředí a být zaměstnavatelem se spokojenými zaměstnanci.

Co naši zaměstnanci v průzkumu označili za hlavní důvody, proč pracují ve společnosti SOFTEC?

Kolektiv a lidé (30 %)
Pověst společnosti (21 %)
Příjemné pracovní prostředí (13 %)
Příležitost k profesnímu růstu (9 %)
Příležitost k seberozvoji a kreativitě (6 %)

Které z nabízených benefitů jsou nejlépe hodnoceny?

Práce z domova (22 %)
Pružná pracovní doba (21 %)
Dovolená navíc (16 %)
Firemní akce (10 %)
Příspěvek na penzijní spoření (7 %)

Novinky

Další články

Zobrazit více

Novinky2. November 2023

SOFTEC získal další posilu. Novým ředitelem marketingu se stává Marek Gešo

Významná konzultačně-softwarová společnost SOFTEC dnes oznamuje příchod nového marketingového ředitele. Stal se jím Marek Gešo (48), který do firmy přichází z Accenture, kde naposledy působil jako ředitel marketingu a komunikace pro sedm zemí střední a východní Evropy a člen evropského vedení marketingu a komunikace. V SOFTECU bude jeho hlavním úkolem posílení značky firmy jako preferovaného poskytovatele technologických služeb a řešení pro přední firmy a vládní organizace v regionu a jako atraktivního zaměstnavatele pro technologické nadšence.

Novinky5. September 2023

Softec posiluje na dvou frontách. Ředitelem Softec CZ se stává Alexander Paál, telekomunikace bude řídit Šimon Skrak.

Významná konzultačně-softwarová skupina Softec dnes oznámila důležité personální posílení v top managementu. Nově v něm budou působit – Alexander Paál a Šimon Skrak. Paál povede českou pobočku v Praze, Skrak naopak zastřeší rozvoj segmentu telekomunikací v obou zemích. Oba přinášejí do firmy bohaté zkušenosti z oblasti technology, consultingu a digitální transformace.

Novinky31. July 2023

Lidé se bojí ztráty soukromí. Chtějí hotovost, přestože přichází digitální euro

Probíhající diskuse o podobě digitálního eura brzy dostanou reálnou podobu. Na podzim by měla být v evropských institucích totiž projednána nová legislativa, která určí způsob jeho zavádění.

Novinky5. July 2023

SOFTEC pomohl digitalizovat největšího telekomunikačního operátora na Slovensku. Dodal a provozuje řešení pro ověření identity zákazníků a plně digitální prodej.

Technologická společnost SOFTEC dodala a provozuje pro Slovak Telekom, 100% dceřinou společnost Deutsche Telekom, řešení NFINITY (www.nfinity.digital) – Contracting Platform. Jde o nejnovější řešení společnosti SOFTEC pro plně digitální ověření zákazníka a digitální podepisování smluvních dokumentů pomocí tvářové biometrie s vytěžením dat z dokladů pomocí technologie OCR. NFINITY je ověřené řešení s unikátními referencemi v bankovním, telekomunikačním a pojišťovacím průmyslu. Umístění řešení v cloudu umožňuje akcelerovanou implementaci a aktivaci při garantované vysoké dostupnosti a kvality služby.