O nás + Novinky

Softec Group

Softec vznikl v roku 1990.

Kromě Slovenska působí i v dalších devíti středoevropských státech. Naší primární orientací je poskytování IT služeb, řešení a poradenství. Softec vlastní a strategicky řídí jeho sedm partnerů: Karol Fischer, Martin Melíšek, Aleš Mičovský, Peter Morávek, Alexander Rehorovsky, Anton Scheber a Daniel Scheber.

Softec Group

Softec je vedoucí společností skupiny Softec Group, jejíž členy spojují společné vize a hodnoty, a má i společný management.

Vedení

Softec_Moravek_0027_jpg

Peter Morávek

výkonný ředitel

Alexander Rehorovský

ředitel pro poradenství

Peter Morávek

ředitel divize mezinárodních pojišťovacích systémů

Aleš Mičovský

ředitel pro výrobu

Martin Melišek

ředitel divize ekonomiky a provozu

Daniel Scheber

ředitel divize bankovních systémů

Peter Polakovič

ředitel divize systémů pro veřejnou správu

Peter Varga

ředitel divize systémů pro pojišťovny a makléře

Stanislav Marosz

ředitel divize telekomunikačních systémů

Pavel Doležal

výkonný ředitel divize Softec CZ

Daniel Scheber

zástupce výkonného ředitele

David Šefčík

ředitel pro inovace

Integrovaný systém managementu

Všechny společnosti skupiny Softec Group mají zaveden Integrovaný systém managementu, sestávající ze Systému managementu kvality a Systému managementu informační bezpečnosti, certifikované podle norem EN ISO 9001: 2008 a ISO / IEC 27001: 2013.

Systém managementu jakosti je komplexní soubor interních vnitrofiremních norem, předpisů a standardizovaných postupů, jejichž cílem je řídit a organizovat všechny výrobní i podpůrné procesy ve společnostech skupiny tak, aby výsledkem byla trvale a opakovaně standardně vysoká kvalita všech produktů a služeb, které společnosti skupiny Softec dodávají a poskytují svým zákazníkům. Softec byl jednou z prvních slovenských společností z oblasti IT, které získaly mezinárodně uznávaný certifikát ISO 9001. V roce 2012 proběhla recertifikace podle normy EN ISO 9001: 2008.

Bezpečnost je klíčovým parametrem, který se stále více dostává do popředí zájmu všech firem a je často i klíčem k výběru spolehlivého partnera. Všechny společnosti skupiny Softec mají certifikovaný systém managementu informační bezpečnosti podle normy ISO / IEC 27001: 2013 pro oblast řízení projektů, návrh, vývoj, integraci, zavedení a údržbu informačních systémů, konzultační služby v oblasti informačních systémů.