Proč Softec

Baví nás hledat řešení

Naším posláním je usnadňovat život našim klientům a hledat řešení v náročném prostředí IT. Jsme objevitelé. Vyvíjíme nové a originální produkty, které přinášejí hmatatelné výsledky. Řešíme stále odlišné situace a překonáváme nové výzvy. Jsme hrdí na naše experty. Díky nim a létům zkušeností naše společnost dokonale a do hloubky rozumí všem klíčovým segmentům, ve kterých působíme. Jsme lidští. Často si s klienty budujeme úzké vztahy, které nám pomáhají při spolupráci. Daří se nám to – s některými z nich spolupracujeme již 25 let.

6 důvodů, proč SOFTEC

Zkušenoti

Pôsobíme v oblasti IT od roku 1990 , takže prakticky „od začátku“. Naše pracovní týmy v sobě kombinují zkušenosti ostřílených IT odborníků s vynalézavostí mladých lidí. Díky tomu jsme neustále v trendu moderní doby a zároveň hluboce ponořeni do problematiky.

Kvalita

Všechny naše řešení podrobujeme testům, které prověřují jejich funkčnost a kvalitu. Jelikož se učíme na cizích chybách a ne na svých, našim klientům vždy přinášíme ty nejkvalitnější produkty a služby.

Odbornost

Naši zaměstnanci a spolupracovníci mají odborné vzdělání na vysoké úrovni, které je doplněno zkušenostmi a odborností. Dbáme na to, aby byly naše týmy složené s expertů na IT, stejně jako na oblast klientova byznysu.

Lidskost

Bouráme pověry o "ajťácích". Jsme odborníci, ale mluvíme "lidskou řečí" tak, aby nám rozuměli všichni. Dáváme si záležet na dobré pracovní atmosféře ve firmě, která se samozřejmě přetavuje i do vztahů s našimi klienty.

Spolehlivost

Na naše řešení se spoléhají desítky bank, pojišťoven, průmyslových firem či státních institucí. Vědí, že se na nás mohou spolehnout nejen při formování řešení, ale i při dlouhodobé údržbě. Problémy řešíme rychle a efektivně.

Invence

I klienti ze stejné oblasti mají individuální potřeby. Přinášíme jim proto vždy řešení na míru, ve kterých kombinujeme nejnovější trendy z IT oblasti s jejich požadavky. Snažíme se vždy dívat do budoucnosti a předvídat.