Softec dodal Partners Group SK nový klientský portál pro 67 000 klientů s investičními smlouvami.

09. listopadu 2020

Bratislava, 9. listopadu 2020 – Technologická společnost Softec zrealizovala pro Partnes Group SK online nástroj určený pro jejich klienty s investičními smlouvami. Partners Portal poskytuje přístup k informacím o portfoliu aktivních investičních smluv, o smluvní dokumentaci a o přiřazeném zprostředkovateli. Je přímo integrovaný na investiční partnerské společnosti spolupracující s PGSK. Klient tak získá aktuální, real-time informace o stavu a detailu svého investičního portfolia. Po pilotním testování je řešení právě v těchto dnech uvedené do provozu.

Klienti Partners Group SK (PGSK) s investičními smlouvami museli doteď všechny svoje smlouvy a aktiva sledovat na webových portálech partnerských společností. Od listopadu je díky spolupráci se společností Softec k dispozici moderní responzivní webová aplikace, která klientům umožňuje s ní pohodlně pracovat i na mobilních zařízeních (smartfony, tablety, notebooky).

Klientský portál umožňuje jednoduchý přístup klientů PGSK k informacím o svém portfoliu aktivních investičních smluv, smluvní dokumentace, přiřazenému zprostředkovateli včetně možnosti hodnocení spokojenosti, jako i o všech akcích a novinkách společnosti.

Klient tak na jednom místě získá přehled o počtu aktivních smluv, hodnotě svých investicí či výši pravidelné měsíční investice. K dispozici má i investiční kalkulačku, která mu vypočítá očekávanou výšku hodnoty investice (při definovaných parametrech výška měsíční investice a doby investice), pokud by se rozhodl využít nabízené investiční řešení. Navíc může využít i další kalkulačky a to úvěrovou, důchodovou a na výpočet spoření.

Pro lepší uživatelský zážitek mají klienti k dispozici tzv. párování účtu – s možností přihlašovat se do portálu pomocí účtů Facebook nebo Google. V případě, že uživatel už je na svém zařízení přihlášený přes Google nebo Facebook, dojde k automatickému spárování po kliknutí na vybraný přepínač.

Peter Varga, ředitel divize pojišťovacích a makléřských systémů firmy Softec upřesňuje: „Jsem rád, že Softec tímto řešením přispěl k zvýšení úrovně služeb pro klienty Partners Group SK. Přidanou hodnotou je mimo jednoduchého přístupu ke svým smlouvám i možnost plánovat pomocí kalkulaček a porovnat různé produkty. V úvodní fázi byl projekt zaměřený na investiční portfolio klientů, do budoucna však bude pokračovat integrace i na další partnerské společnosti z portfolia PGSK.“

Portál je k dispozici na stránkách Partners Group SK.

Kontakt pro médiá:
Pavel Šafránek
PR Consultant
SK: 421 944 372 468
CZ: 420 606 721 872
e-mail: ps@pavelsafranek.cz