Klienti ČSOB Pojišťovny mohou životní pojištění uzavřít pohodlně z domova. Online pojištění Spirit v B2C portálu realizoval Softec a spouští se v těchto dnech.

16. prosince 2020

Bratislava, 16. prosince 2020 – ČSOB Pojišťovna rozšířila svoji online nabídku pojištění pro klienty o nové rizikové životní pojištění Spirit. Díky novému, modernímu řešení mohou klienti na počítači nebo mobilním zařízení uzavřít rizikové životní pojištění bez potřeby fyzické návštěvy pojišťovny. Za rozšířením nabídky o Spirit ve webové aplikaci B2C portál stojí technologická společnost Softec. ČSOB Pojišťovna tak v čase pandemie vychází vstříc svým klientům a zároveň zvyšuje prevenci i u svých zaměstnanců.

Od prosince je díky spolupráci se společností Softec k dispozici moderní responzivní webová aplikace, která klientům umožňuje uzavírat smlouvy na rizikové životní pojištění i na mobilních zařízeních (smartfony, tablery, notebooky). Mimo to, že toto řešení přináší pro klienty větší efektivitu v rámci časové investice, snižuje i fyzický kontakt se zaměstnanci a zároveň šetří kapacity na pobočkách i v call centrech.

Klient je celým procesem uzavření pojištění vedený ve třech krocích, od zadání úvodních informací potřebných k výpočtu pojistného, až po zaplacení. Stejně jako ostatní ČSOB digitální pojistné produkty v B2C portálu, i Spirit je připravený na integraci do mobilní aplikace ČSOB.

„Spirit je přelomový tím, že je provozovaný v rámci B2C portálu – tj. klient si smlouvu umí uzavřít sám v pohodlí domova, podobně jako např. PZN na svoje auto. Uzavření rizikového životního pojištění tímto způsobem je inovativní přístup a ČSOB pojišťovna je jedna z prvních slovenských pojišťoven, která se rozhodla jít touto cestou. Vytváří tak pro svoji klientelu zajímavou alternativu k tradičnímu přístupu sjednávání přes agenta, call centrum nebo pobočku“, doplňuje Peter Varga, ředitel divize pojišťovacích systémů firmy Softec.

„Stále platí, že mít správné pojištění ještě není vnímané jako samozřejmost. V ČSOB jsme přesvědčeni o tom, že jeho maximální dostupnost, online přes web, bez potřeby někam osobně chodit je základní předpoklad pro to, aby se to změnilo. Při nastavování produktu jsme kladli vysoký důraz také na jeho jednoduchost a srozumitelnost, proto jeho uzavření není podmiňované otázkami o zdravotním stavu. Klienti si mohou uzavřít toto rizikové životní pojištění na pár dní, nebo dlouhodobě, přičemž pojištění kryje úrazy, rekreační sporty i zásah Horské záchranné služby. Je určené jak pro děti, tak pro dospělé“, vysvětlil Peter Ripka, ředitel Odboru produktového managementu ČSOB Pojišťovny.

Klienti budou moci své rizikové životní pojištění uzavřít online:

Pojištění je možné sjednat jak pro dítě, tak pro dospělou osobu až do 60 let, která je pojištěným a zároveň i pojistníkem.

Je možné uzavřít krátkodobé životní pojištění v rámci dní, ale i dlouhodobé pojištění. Životní i úrazová rizika jsou bez zdravotního oceňování a z důvodu jednoduchého výběru klienta nabízíme formy přehledných balíků s jasně vyznačenou pojistnou sumou a vypočítaným pojistným podle doby pojištění. Asistenční služby pokrývají například i riziko pro zásah Horské služby.

Klient má možnost jednoduché platby přes mobilní bránu nebo QR kód.

Portál je k dispozici na stránkách https://csob.sk/zivotne-poistenie-spirit-online/

Kontakt pro média:

Pavel Šafránek
PR Consultant
SK: 421 944 372 468
CZ: 420 606 721 872
e-mail: ps@pavelsafranek.cz