Život v Softecu

Žijeme prací a pracujeme pro radost

V Softecu to žije a ne vždy jen prací. Kromě toho, že denně podáváme stoprocentní výkony, plníme pracovní zadání a uspokojujeme požadavky našich klientů, snažíme se si vždy najít čas i na osobní rozvoj a zábavu. Pravidelně pořádáme interní semináře a workshopy, účastníme se na školeních a snažíme se pracovat na rozvoji.

Lidé v našich týmech si rozumějí a slovo kolektiv v Softec něco znamená. Několikrát do roka pořádáme oblíbené společenské akce pro zaměstnance (a jejich rodiny). Kromě kulturních či sportovních aktivit si nikdy nenecháme ujít firemního Mikuláše pro děti a málokdo chybí na firemním opékání buřtů, grilovačkách či výletech.


 

Přijemné pracovní prostředí

Prostory v naší centrále jsou moderní a pohodlné. Světlé, prostorné a kvalitně zařízené kanceláře poskytují klidné prostředí, ve kterém se dobře soustředí. Kromě typických "zasedaček" máme k dispozici společenskou odpočívárnu, určenou na pracovní i soukromé schůzky, telefonáty, či útočiště v případě potřeby úplného klidu.

Pružná pracovní doba

Nezakládáme si na malichernostech, podstatné pro nás je zejména to, aby byla práce hotová včas. Samozřejmostí je proto pružná pracovní doba. V případě potřeby mají naši zaměstnanci možnost krátkodobě pracovat z domova.

Zlepšování se je náš koníček

Odborný a osobnostní rozvoj považujeme za mimořádně důležitou součást života. Organizujeme interní semináře a často se účastníme na externích školeních. Ve firmě jsme vytvořili expertní centra, která sdružují zaměstnance podle zaměření. Jejich lídři se zaměřují na rozvoj know-how ve specifické oblasti.

Zábava je základ

Dvakrát ročně organizujeme setkání pro všechny zaměstnance - jednou na jaře a podruhé před Vánoci. Kromě toho se však během celého roku konají společné divizní akce, eventy při příležitosti spolupráce na projektech, výlety, cyklotúry, ale i opékání. Firma přispívá i na individuální kulturní aktivity - poskytuje například příspěvky na vstupenky, permanentky do divadla a podobně.